Strona Główna
Bal Seniora w Rymaniu - 23 października 2010 r. Drukuj Email

Bal_Seniora_2010_200x150

 

BAL SENIORA 2010

23.10.2010r. w Sali Wiejskiej w Rymaniu odbył się uroczysty Bal Seniora zorganizowany przez Klub Seniora oraz pracowników GOPSu z Rymania. Świętowali seniorzy z Klubów Seniora z Rymania, z Gościna oraz z Siemyśla. Zabawa była wyśmienita, podobnie jak zastawa : ) Wieczór wypełniły ciekawe konkursy i zabawy. Pary taneczne mogły się zmierzyć w „Tańcu z Seniorami”, gdzie pod okiem „srogiego” jury walczyły o głosy kolegów i zwycięstwo. Wszystkie pary doceniono za ogromną wytrwałość na parkiecie. Każda kręciła „Kołem Fortuny”, losując nagrody ukryte pod tajemniczymi nazwami. Zawrzało, gdy śpiewem wypełniły sale występy zespołu „Biadule” oraz chóru „Złota Jesień”. Magię wspomnień przyniosła zabawa „Zgadnij kto to!”, w trakcie której seniorzy rozpoznawali nie tylko swoje twarze z dzieciństwa. Królową Balu została Władysława Jusiak z Siemyśla, Królem Balu – Wilhelm Radoń.

Bal zaszczycili obecnością:
Ksiądz Proboszcz Krzysztof Kempa
Wicemarszałek Marek Hok
Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski
Wójt Gminy Siemyśl Zenon Malinowski
Wójt Gminy Rymań Mirosław Terlecki
Przewodniczący Rady Gminy Rymań Mirosław Ekiert
Radna Powiatu Kołobrzeskiego Danuta Bugaj
przedstawiciele Rady Gminy
oraz sołtysi

Przedsięwzięcie służy przede wszystkim aktywizacji sędziwych mieszkańców gminy Rymań i zaprzyjaźnionych Klubów Seniora z Gościna i Siemyśla. Serdecznie dziękujemy sponsorom i wszystkich życzliwym osobom, które pomogły w organizacji balu i sprawiły, że tegoroczny bal zapierał dech w piersiach i dostarczył niezapomnianych wspomnień. Z niecierpliwością czekamy na kolejny.

Zapraszamy do przeglądania zdjęć w naszej Galerii Zdjęć

 

 

Szukaj

BIP GOPS

Twój Parasol

Centralizacja VAT

UWAGA !!!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rymaniu zwraca się z prośbą, aby od dnia 1 stycznia 2017 r. związku z centralizacją podatku VAT faktury, rachunki i noty księgowe były wystawiane na Gminę Rymań wg następującego wzoru:

Nabywca:
Gmina Rymań
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ
NIP 671-18-08-627

Odbiorca:
GMINNY OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ w RYMANIU
ul. Szkolna 7
78-125  RYMAŃ

Ponadto informujemy, że pomimo w/w zmiany adres do korespondencji pozostaje bez zmian, dokumenty księgowe  należy przedkładać jak dotychczas w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rymaniu (ul. Szkolna 7, 78-125 Rymań).

Podziękowania

Podziekowanie Jestesmy Aktywni px190
Statuetka PATRON 190px

Foto prezentacja