Przejdź do treści

Kierownik
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

 Aldona Więcek

przyjmowanie wniosków i skarg w każdy poniedziałek w godz. od 9:00 - 12:00

tel. +48 94 35 55 471
e-mail: gops@ryman.pl
Biuro numer: 3


 

SEKRETARIAT

Agnieszka Walczak - Pomoc Administracyjna

Obsługa: Karty Dużej Rodziny, Zachodniopomorskiej Karty Rodziny i Zachodniopomorskiej Karty Seniora

tel. +48 94 35 83 234
e-mail:  a.walczak@ryman.pl
Biuro numer: 2

 


 

Dział Finansowo – Księgowy

Ewa Wiaderek - Główny Księgowy

tel. +48 94 35 83 234
e-mail:  e.wiaderek@ryman.pl
Biuro numer: 2


 

Dział Pracy Socjalnej

 

Monika Radoń - Pracownik Socjalny

REJON: Drozdowo, Drozdówko, Kinowo, Rzesznikowo, Skrzydłowo, Płonino, Czartkowo, Leszczyn, Dębica, Gorawino, Mechowo, Jarkowo, Petrykozy

tel.  +48 94 35 55 473
e-mail: m.radon@ryman.pl
Biuro numer: 6

 

Renata Kaczor-Drożdżewska - - Pracownik Socjalny

REJON: Rymań, Kamień Rymański, Bukowo, Starnin, Bębnikąt

tel. +48 94 35 55 472
e-mail:  r.kaczor@ryman.pl
Biuro numer: 5

 
 
Agata Mikołajczak - Pracownik Socjalny

tel.
  +48 94 35 55 473
e-mail: a.mikolajczak@ryman.pl
Biuro numer: 6


 

Dział Świadczeń Rodzinnych, Alimentacyjnych i Wychowawczych

 

Renata Radoń - Inspektor ds. Świadczeń Rodzinnych i Świadczeń z Funduszu Alimentacyjnego

tel. +48 94 35 55 470
fax: +48 94 35 55 470
e-mail: r.radon@ryman.pl
Biuro numer: 4

 

  Katarzyna Teper – Inspektor ds. Świadczeń Rodzinnych i Świadczeń z Funduszu Alimentacyjnego

tel. +48 94 35 55 470
e-mail: k.teper@ryman.pl
Biuro numer: 4
 

 Klaudia Figurska -  Podinspektor ds. Świadczeń Rodzinnych, Wychowawczych i  Świadczeń z Funduszu Alimentacyjnego 

tel. +48 94 35 55 473
 e-mail: k.figurska@ryman.pl
Biuro numer: 6

 

  Przemysław Trybuchowski - Informatyk ds. Świadczeń Pomocy Społecznej

tel. +48 94 35 55 472
e-mail: informatyk@ryman.pl
Biuro numer: 5